TEOG-1 Puanınızı, TEOG 2 puanınızı ve lise başvurularında kullanacağınız Yerleştirmeye Esas Puanınızı hesaplamak için TEOG sınavında yaptığınız doğru sayılarını kullanarak hesaplama yapmak için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz.

TEOG-1 Puanınızı, TEOG 2 puanınızı ve lise başvurularında kullanacağınız Yerleştirmeye Esas Puanınızı hesaplamak için TEOG sınavında yaptığınız doğru sayılarına karşılık gelen notlarınızı kullanarak hesaplama yapmak için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz.

TEOG sınavlarının aynı zamanda yazılı notlarınız olduğunu unutmayın. Matematik, Türkçe, Fenve Teknoloji ve İngilizce derslerinde 2.yazılı; İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinin de ilk yazılı notu TEOG sınavında bu derslerden yaptığınız doğru sayısının 5 ile çarpılmasıyla bulunur. Bu yüzden TEOG puan hesaplamada yukarıdaki iki hesaplamayı sizler için aktif hale getirdik. İsterseniz doğru sayılarınızı kullanarak isterseniz de bu doğru sayılarına karşılık gelen puanlarınızı kullanarak TEOG PUAN HESAPLAMAsı yapabilirsiniz.